fbpx

Обласна рада пропонує розробити Державну комплексну програму розвитку Галича

Суспільство 13:57, 23.06, 2018

Депутати Івано-Франківської обласної ради схвалили звернення до Президента та Прем’єр-міністра України про необхідність розроблення Державної комплексної програми розвитку Галича.

Таке рішення прийняли вчора, 22 червня, на ХХІІ сесії обласної ради.

Як відзначив депутат обласної ради Сергій Адамович, з метою відновлення слави Галича було напрацьовано та затверджено регіональну цільову програму "Відродження Галича як давньої столиці України", однак для повноцінної роботи в цьому напрямку необхідна підтримка держави, інформує прес-служба облради.

"На території Національного заповідника "Давній Галич" є багато унікальних археологічних пам’яток, серед яких фундаменти Успенського собору, церква Успіння Пресвятої Богородиці та інші. Саме тому Галич та його заповідний комплекс слід розглядати як показову історичну репрезентацію Галичини та всієї України у світі", – сказав депутат.

Сергій Адамович також додав, що прийняття на урядовому рівні Державної комплексної програми розвитку Галича сприятиме подальшому повноцінному комплексному науковому дослідженню давнього Галича, розбудові інфраструктури та залученню інвестицій, розвитку туристично-рекреаційної складової економіки Галицького району, формуванню на основі історичної спадщини Галича бази для патріотичного виховання молоді.

За результатами обговорення звернення щодо необхідності розроблення Державної комплексної програми розвитку Галича підтримали 62 депутати обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: