fbpx

Обласна рада взялася за популяризацію туризму на Дністрі

Суспільство 11:57, 17.05, 2016

Постійна комісія Івано-Франківської обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму вирішила популяризувати туризм у Дністровському каньйоні.

На засіданні комісії депутати обговорили участь обласної ради у конкурсі проектів Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, передає Галицький кореспондент

Депутати ініціюватимуть популяризацію Дністровського національного ландшафтного парку серед населення, оскільки це прекрасний туристичний об’єкт, об’єкт природно-заповідного фонду України, що розташований у межах Тлумацького та Городенківського районів нашої області. Цю туристичну зону планують активно розвивати. 

Комісія пропонує створити комунальне підприємство для адміністрування ландшафтного парку. Підприємство буде взаємодіяти з органами місцевої влади і самоврядування. Поряд з заповідною зоною можна займатись підприємницькою діяльністю. Також реалізують проект з прибирання ландшафтної зони "Дністровська хвиля".

На це Прикарпаття отримає півмільйона гривень у рамках конкурсу проектів Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: