fbpx

Обласна служба зайнятості працевлаштувала 219 переселенців з Криму та зони АТО

Суспільство 16:41, 09.07, 2015

З початку окупації АР Крим та проведення антитерористичної операції до державної служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні 673 мешканці АР Крим, Донецької та Луганської областей, зокрема 553 особи, які отримали довідку про взяття на облік.

Служба зайнятості області сприяла працевлаштуванню 219 таким громадянам, зокрема 176 особам, які мали відповідну довідку. Дванадцять осіб з числа внутрішньо переміщених осіб започаткували власну справу завдяки отриманню допомоги по безробіттю одноразово.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 55 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 35 переселенців.

Станом на 1 липня продовжували отримувати послуги служби зайнятості 156 осіб, що отримали довідку про взяття на облік як осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО, з них 150 осіб мали статус безробітного.

Обласна служба зайнятості ставить перед собою завдання знайти роботу кожному переселенцю – шукачу роботи – за новим місцем проживання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: