fbpx

Обласне управління МВС оголосило набір до профільних вишів

Суспільство 16:17, 09.02, 2015

УМВС України в Івано-Франківській області оголосило, що здійснює набір кандидатів на денну форму навчання у вищі навчальні заклади, які здійснюють підготовку фахівців для органів внутрішніх справ у 2015 році.

Набір абітурієнтів на навчання здійснюється за державним замовленням (повне державне забезпечення абітурієнтів), повідомляє прес-служба управління МВС в області, в такі виші:

1. Національна академія внутрішніх справ України (м. Київ)

2. Харківський національний університет внутрішніх справ

3. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

4. Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка (тимчасово дислокується в м. Суми)

5. Донецький юридичний інститут (тимчасово дислокується в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області).

6. Львівський державний університет внутрішніх справ

7. Прикарпатський факультет Національної академії внутрішніх справ (м. Івано-Франківськ)

8. Одеський державний університет внутрішніх справ

9. Національна академія Національної гвардії України (м. Харків)

10. Національний університет "Одеська юридична академія" (м. Одеса)

11. Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого (м. Харків)

У вищевказаних навчальних закладах здійснюється підготовка фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах дітей, карного розшуку, боротьби з економічною злочинністю, слідства, громадської безпеки, державної автомобільної інспекції, інформаційних технологій, психології, боротьби з кіберзлочинністю та Національної гвардії України.

Після закінчення навчального закладу випускникам гарантується працевлаштування в підрозділах внутрішніх справ УМВС України в Івано-Франківській області.

На денну форму навчання приймаються особи віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту.

Особлива увага приділяється особам, які пройшли дійсну строкову службу в Збройних Силах, та особам, які мають юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст".

Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється з січня 2015 по 01 червня 2015 року кадровими підрозділами внутрішніх справ за місцем проживання абітурієнтів.

Обов'язковою умовою вступу на навчання є наявність сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (з історії України і української мови та літератури для вступу на факультет громадської безпеки, додатково з іноземної мови чи математики для вступу на факультет правознавства), із не менш як 124 набраними балами з кожного предмету, 140 з профільного.

З приводу додаткової інформації, що стосується умов прийому на навчання, звертатись у сектор кадрового забезпечення Івано-Франківського МВ УМВС за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 32, моб. тел. 067 34 30 375.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: