fbpx

Обласні військові комісари звертаються до військовозобов’язаних громадян України

Суспільство 14:05, 29.07, 2015

Військові комісари звертаються до військовозобов'язаних не уникати мобілізації і йти на заміну тим мужнім військовим, які вже рік боронять державу на Сході від зовнішнього ворога.

"Шановні Українці! Нащадки славних козацьких традицій, січових стрільців, вояків УПА! Рік. Вже цілий рік Збройні Сили України разом з іншими силовими структурами нашої держави дають гідну відсіч підступному ворогові на Сході України. Український народ бачить, як самовіддано його захищають люди у військових одностроях. Патріоти піднялись для захисту не лише власних родин та домівок, але й всієї прекрасної мальовничої України! Наші громадяни вже переконались, що армія робить все можливе, аби захистити всіх.

Минув рік. Рік важких бойових дій. Рік здобутків. Рік перемог і відродження військової слави українського війська. За цей час кожна родина нашої держави і краю відчула на собі, що несуть три літери – АТО. Мужні патріот стоять на передових позиціях наших військ. В найгарячіших місцях наші хлопці та дівчата стоять з гаслом "Я ніколи і нікому не віддам рідного дому!" Вони – незламні! Вони – мужні! Вони – сильні духом і вірою!

Однак і вони потребують перепочинку. Як воїни, кожен з них може залишити свій пост лише в одному випадку – передавши його побратиму. Триває шоста хвиля мобілізації. Уникнувши її, кожен з військовозобов’язаних має зрозуміти, що пускає в свій дім і край ворожі "Гради", міни та вогнемети, терор і хаос. Байдужістю та ігноруванням мобілізації ставиться хрест на подвигу Небесної Сотні. Нехтується пам'ять загиблих в цій війні Героїв. Нанівець зводяться всі без винятку зусилля та перемоги, які досягнула Українська Армія! Залишившись дома – ти стаєш не лише зрадником, але й посіпакою сепаратистів, що шматують нашу неньку Україну!

Україна в небезпеці!!! Лише разом ми зможемо перемогти ворога. Тому не потрібно чекати повістки з військового комісаріату або уникати її отримання. У такий складний для нашої країни час ми, захисники України, щиро сподіваємось на свідомість військовозобов’язаних громадян виконати свій обов’язок не лише перед державою, але й перед своїми дітьми та батьками. Наша мета – збудувати по-справжньому демократичну, незалежну європейську, а найголовніше – мирну країну для щасливого життя наших дітей. А для цього ми маємо перемогти! Не уникай мобілізації! Виконай свій громадянський та конституційний обов’язок!  Разом ми захистимо майбутнє",  йдеться у зверненні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: