fbpx

Обласний центр зайнятості цього року працевлаштував 87 учасників АТО

Суспільство 11:19, 24.05, 2016

Протягом січня-квітня 2016 року 712 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, отримували послуги служби зайнятості, з них 612 осіб мали право на отримання допомоги по безробіттю, 87 осіб працевлаштовані, 25 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою підвищення поінформованості про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості, ознайомлення з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану демобілізованих учасників антитерористичної операції залучають до проведення профорієнтаційних заходів на теми: "Від бізнес-ідеї – до власної справи", "Як започаткувати власний бізнес", інформує прес-служб обласного центру зайнятості.

В результаті проведеної роботи одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності протягом січня-квітня 2016 року отримав 41 учасник антитерористичної операції.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, набуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок особою, відповідно до її покликання і здібностей, службою зайнятості області організовується професійне навчання. Протягом січня-квітня 2016 року 48 осіб з числа учасників антитерористичної операції проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: