fbpx

Область перевищує ліміти по електроенергії – енергетики попереджають про відключення

Суспільство 09:40, 12.11, 2015

В енергокомпанії наголошують, якщо люди не почнуть зменшувати споживання електроенергії в години пікових навантажень, у області можуть бути запроваджені Графіки аварійних вимкнень, так, як це було торік.

Наразі протягом листопада область щодня перевищує встановлені граничні величини споживання електроенергії в середньому на 4,9%, ліміти потужності – на 14,7%. Максимальні рівні споживання по області спостерігаються, як правило, о 18.00. Перевищення лімітів спричиняє саме населення, що збільшує використання електроенергії для побутових потреб у вечірні години, повідомляє прес-служба "Прикарпаттяобленерго".

Нагадаємо, що відповідні ліміти для кожної області встановлює Міненерговугілля, дотримання лімітів є обов’язковим та контролюється Держенергонаглядом. 

Енергетики закликають прикарпатців зменшити споживання в ранкові та вечірні години пікових навантажень енергосистеми – з 8:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00 та просять не вмикати зайві електроприлади в цей період.

Паралельно з населенням фахівці обленерго ведуть роз’яснювальну роботу з найбільш енергоємними юридичними споживачами. 

"Кожен мешканець області має зрозуміти, що від нього залежить, чи буде на Прикарпатті запроваджено Графіки обмеження потужності та Графіки аварійних вимкнень, говорячи людською мовою – вимикатимуть світло чи ні,  зазначає директор з технічного забезпечення продажу електроенергії ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Валерій Боднарук. – Тут кожна вимкнута лампочка та зарядний пристрій має значення".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: