fbpx

Облавтодор відшкодує прикарпатським енергетикам збитки за аварію на Каскаді

Суспільство 07:34, 17.08, 2016

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" підраховує збитки після аварії, через яку минулої п'ятниці на сім годин було знеструмлено мікрорайон "Каскад" та с. Вовчинець.

Нагадаємо, у п’ятницю, 12 серпня, під час будівництва спортивного майданчика на вул. 24 серпня, 1 було порвано дві кабельні лінії, внаслідок чого без світла залишилося близько 4 тисяч споживачів. Будівельні роботи, на замовлення УКБ міста, виконував генеральний підрядник ТОВ "Івано-Франківськавтодор". Саму мережу, як виявилося в ході розслідування, пошкодив представник супідрядника, найнятого "Івано-Франківськавтодором".

Вчора в Івано-Франківському РЕМ пройшла зустріч енергетиків та представників ТОВ "Івано-Франківськавтодор". За її результатами винуватці погодилися відшкодувати збитки та компенсувати витрачені на ремонт кабельних мереж матеріали. Підраховані енергетиками збитки наразі сягають близько 15 тисяч гривень. 

"Це одна з найбільших аварій через порив кабельної електромережі під час земельних робіт за моєї пам’яті, складність ситуації у тому, що було порвано відразу дві основних кабельних лінії і, фактично, не було можливості провести перепідключення – зазначає заступник технічного директора Володимир Бондаренко.  Однак маю сказати, що такі аварії для нашого міста, на жаль, є частими. Вони стаються через проведення несанкціонованих земельних робіт  без дозволів та погодження. У зв’язку з цим хочу закликати виконавців цих робіт звертатися за відповідними дозволами в Івано-Франківський РЕМ, наші фахівці мають карту мереж, допоможуть уникнути аварійних ситуацій та проведуть технічний нагляд за земельними роботами". 

Зазначимо, що для ліквідації пориву кабельних електромереж та відновлення електропостачання споживачам працівникам ПАТ "Прикарпаттяобленерго" довелося працювати вночі в складних умовах. Загалом до робіт було залучено 3 бригади Івано-Франківського РЕМ. Світло вдалося подати о 1.10 ночі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: