fbpx

Обленерго погрожує вимкнути світло Івано-Франківському арматурному заводу

Суспільство 18:36, 17.05, 2018

ПАТ "Івано-Франківський арматурний завод" може залишитись без світла через заборгованість за спожиту електроенергію.

Про це інфомрує прес-служба АТ "Прикарпаттяобленерго".

Протягом 2017-2018 років арматурний завод систематично боргує за світло, проводить розрахунки із значним запізненням, порушує умови договору про постачання електричної енергії щодо вчасності та повноти проведення розрахунків за електричну енергію.

Cтаном на 17 травня заборгованість вищевказаного споживача становить 1 811,7 тисяч грн.

В обленерго зазначають, що, незважаючи на численні переговори про дотримання термінів і розмірів оплати за спожиту електроенергію, прийняття гарантійних листів щодо оплати, ситуація не покращується.

Енергетики резюмують, що кроки назустріч споживачу не дають позитивного результату – заборгованість продовжує зростати.

Про ситуацію, що склалась, листами проінформували представників державної влади та органів місцевого самоврядування, а також ключового споживача КП "Івано-Франківськ водоекотехпром", передача електроенергії якому здійснюється через мережі ПАТ "Івано-Франківський арматурний завод".

Більше того, 15 травня представників обленерго не допустили на територію заводу для проведення обмеження електропостачання об’єктів, тим самим порушивши вимоги договору та законодавства.

За обставин, що склалися, у разі відсутності оплати вказаної заборгованості заводом АТ "Прикарпаттяобленерго" буде змушене вжити заходів та припинити електропостачання об’єктам ПАТ "Івано-Франківський арматурний завод" з джерел живлення, що може призвести до порушення стабільного постачання електроенергії споживачів, які отримують електроенергію через мережі споживача-боржника.

В енергокомпанії сподіваються, що керівництво ПАТ "Івано-Франківський арматурний завод" здійснить всі необхідні заходи  одо негайного погашення заборгованості, а також не перешкоджатиме енергетикам у доступі до підстанції з метою проведення необхідних робіт з припинення електропостачання у разі непогашення боргу.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: