fbpx

Обленерго відімкне від світла мешканців будинку по вулиці Вовчинецькій, 221

Суспільство 17:32, 12.06, 2015

Забудовник ПП "Скол" разом з мешканцями будинку по вулиці Вовчинецькій, 221 Д, Е неодноразово обіцяли погасити заборгованість за спожиту електроенергію та провести всі необхідні технічні роботи й перейти на договірні умови з енергопостачальною організацією.

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" спільно з керівництвом міської влади неодноразово намагалось вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми, що в свою чергу дасть змогу уникнути негативних наслідків, пов’язаних з припиненням енергопостачання вищезгаданого об’єкту. Зокрема, згідно з Протоколом міської ради від 05.03.2015 року, керівництво міської ради виявило готовність посприяти мешканцям будинків по вул. Вовчинецька, 221 Д і Е у виділенні коштів для завершення робіт з облаштування електрощитових їхніх будинків. Проте й на цей час жодного покращення ситуації так і не відбулося, передає КУРС з посиланням на прес-службу енергетичної компанії.

Таким чином, ПАТ "Прикарпаттяобленерго" змушене згідно з вимогами чинного законодавства вдатися до відключення електроенергії. У зв’язку із невиконанням договірних умов та непогашенням заборгованості за спожиту електроенергію між згаданим забудовником та ПАТ "Прикарпаттяобленерго" 15.06.2015 р. заплановано припинити електропостачання об’єкту по вул. Вовчинецькій, 221 Д, Е.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: