fbpx

Обленерго відкрило двері для представників громадськості

Суспільство 14:37, 18.12, 2015

18 грудня у ПАТ "Прикарпаттяобленерго", за ініціативи керівництва компанії, пройшов "День відкритих дверей" для представників громадських фундацій, ділових кіл, влади та ЗМІ.

Гості підприємства відвідали з екскурсією Кол-центр компанії та взяли участь у інтерактивному круглому столі, де виносилися актуальні запитання, що стосуються енергопостачання.
Зокрема, на заході було обговорено ситуацію в енергетичній галузі та особливості проходження зимового періоду 2015-2016 років, піднято питання важливості дотримання режимів споживання енергії та зниження споживання в години максимуму навантаження енергосистеми України, а також зроблено акцент на важливості вчасної та повної оплати за спожиту електроенергію.

Окрім цього, комерційний директор ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олег Дацко розповів гостям про новації в розрахунках за електроенергію, ознайомив з сучасними способами оплати та презентував новинку – проект "Персональний кабінет" – сервіс на сайті компанії, що об’єднує усі послуги та сервіси для споживачів і дає змогу зручно та легко контролювати розрахунки, вносити показники, подавати звіти тощо. 

"Ми ініціювали проведення "Дня відкритих дверей" для активної частини нашої громади – підприємців, громадських діячів та представників влади, для того щоб налагодити кращу комунікацію та тіснішу співпрацю,  зазначив під час зустрічі Голова Правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен. – Тут дуже важливий момент інтерактивного спілкування, ми спеціально зібрали в одному залі фахівців за ключовими напрямками, для того щоб кожен зміг отримати відповідь на своє запитання. Дуже хочеться, щоб такі зустрічі, можливо, в іншому форматі, стали традиційними". 

Зазначимо, що за підсумками зустрічі учасниками було підписано Заяву про наміри, де передбачено такі зустрічі проводити щоквартально.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: