fbpx

Облрада призначить щомісячні виплати дітям загиблих на Майдані

Суспільство 14:46, 20.05, 2016

Бюджетна комісія обласної ради розглянула зміни до обласної програми, які стосуються дітей загиблих на Майдані та дітей учасників АТО.

Заступник директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Віталій Яворський запропонував внести зміни до обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО.

Зокрема, він запропонував призначити щомісячні виплати дітям до 18 років, а також рідним братам та сестрам (до 18 років) загиблих на Майдані в розмірі прожиткового мінімуму, тобто 1450 гривень. 

Комісія прийняла таке рішення, водночас доручила департаменту соцполітики вивчити питання щодо виплат неповнолітнім дітям учасників АТО, департаменту фінансів доручила вивчити питання щодо збільшення фінансування програми.

Виплати діти будуть отримувати до повноліття.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: