fbpx

Облрада закликала зупинити політичні переслідування патріотів

Політика 10:57, 16.10, 2015

друге пленарне засідання 39-ї сесії обласної ради розпочалась із розгляду питання Комісії із законності щодо обшуку у помешканні "свободівця", екс-віце-прем'єр-міністра Олександра Сича та про діяльність прокуратури на теренах області у 2015 році.

Депутат-"свободівець" Ігор Дейчаківський назвав дії правоохоронних органів щодо обшуку в помешканні Олександра Сича неправомірними. Він також озвучив відповідне звернення депутатів, в якому йдеться, що Сича безпідставно викликали на допит у прокуратуру та принизили його гідність.

Депутати вимагають справедливого розгляду кримінального провадження та зняття обвинувачень з патріотів і винесення вироків справжнім винуватцям у розстрілі Небесної сотні. Вони вимагають припинити політичні переслідування. Звернення адресують Президенту, керівникам Верховної Ради, Кабміну, МВС, СБУ та усім найвищим владним органам України. Проект рішення депутати прийняли за основу.

Як повідомляв КУРС, 12 жовтня у помешканні Олександра Сича відбувся обшук. У "свободівця" вилучили флешку і нагородний пістолет

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: