fbpx

Ображений на журналістів самодур Войтик пообіцяв зупинити ремонт дірявого даху над квартирою бійця АТО

Суспільство 19:21, 06.07, 2015

Через критичний сюжет журналістів про діряву покрівлю над помешканням воїна АТО, ремонту якої вагітна дружина бійця домагається від комунальників вже півроку, секретар наглядової ради КП "ЄРЦ" Вадим Войтик публічно пригрозив, що тепер цей дах "чекатиме кращих часів".

Секретар наглядової ради, а раніше керівник франківського КП "Єдиний розрахунковий центр" Вадим Войтик у Facebook назвав сюжет телепроекту "Народний коннтроль" про дірявий дах над квартирою учасника АТО "черговою наглістю Наркоконтролю". 

У телесюжеті йдеться про помешкання родини Глумів у будинку на вулиці Тролейбусній, 12 в Івано-Франківську. Вже кілька місяців дружина бійця, що другий рік воює на Сході, домагається від комунальників ремонту дірявої покрівлі. Стіни і стелю квартири, в якій час від часу "дощить", вже вкрив грибок. Вагітна жінка мешкає там з маленьким сином.

Подібна ситуація ще у кількох сусідніх квартирах та на сходовій клітці. Відтак, мешканці звернулися зі скаргою до журналістів. У коментарі "Народному контролю" керівник ТзОВ "Пасічна-ІФ" Зеновій Карабін проблему визнав і пообіцяв, що дах відремонтують до 20 липня. Журналісти запевнили, що проконтролюють. 

Втім, цей цілком побутовий сюжет викликав вкрай нервову реакцію керівництва КП "ЄРЦ". Директор підприємства Руслана Василюк звинуватила журналістів у брехні: ремонт, мовляв, був запланований задовго до сюжету, і про це свідчить протокол намірів, складений на загальних зборах мешканців будинку 15 червня. Після того був укладений договір з підрядником і почалися роботи, запевняє Василюк і наполягає, що заслуги "Народного контролю" в цьому нема. Втім, на самому сайті "ЄРЦ" про заздалегідь запланований ремонт даху на Тролейбусній, 12 немає нічого. Насправді, у цьому будинку на липень планувався лише ремонт внутрішніх мереж опалення. 

Ображений на журналістів самодур Войтик пообіцяв зупинити ремонт дірявого даху над квартирою бійця АТО 1

Вадим Войтик пішов навіть далі. Окрім лайки на адресу журналістів, які лише звернули увагу на проблему і обіцяли проконтролювати її вирішення, секретар наглядової ради "ЄРЦ" публічно заявив, що зупиняє ремонт. 

"…Власне, я твердо говорю – цей дах завдячуючи саме Наркоконтролю почекає тепер кращих часів. Це моя позиція як секретаря наглядової ради ЄРЦ та члена виконкому",  заявив Войтик. 

Ставленика місцевої "Свободи" Войтика дратує, що телепроект "Народний контроль" пов'язаний з однойменною партією і громадською організацією. "Втім, чому б партії і організації не контролювати роботу франківських комунальників?"  резонно зауважує керівник ГО "Народний контроль" Володимир Гергелюк

"Пане Вадиме, якщо ви вважаєте наглістю допомогти вагітній дружині військового АТО, то що ж ви тоді вважаєте чеснотою? Крім того, тим, що постійно перекручуєте назву "Народного контролю", самі ставити себе в нагле місце",  звернувся до нервового комунальника Гергелюк. 

Після погрози Войтика ремонтні роботи в будинку справді зупинилися. 

"Жінка вагітна, чоловік на війні. У квартирі тече дах. Сім'я готова заплатити комунальникам, щоб його відремонтували. Зняли сюжет, домовилися про ремонт, розпочалися роботи. І тут люди дзвонять, що ремонт припинили. З'ясовуємо, що вказівку припинити роботи дав Вадим Войтик: мовляв, нехай дах ремонтує "НК". Мабуть, пан Войтик цю проблему притримав для друзів-" сво…", які мали на людському горі попіаритися перед виборами за міські кошти! А терпіти від перепадів настрою Войтика має вагітна дружина військовослужбовця! Це навіть не наглість, як він називає "НК", а край цинізму", – написала керівник телепроекту "Народний контроль" Марія Гаврилюк

У коментарі КУРСу директор КП "ЄРЦ" Руслана Василюк зазначила, що за слова Войтика відповідати не може, але жодної офіційної вказівки від нього скасовувати ремонт не надходило. Припинення робіт вона пояснює тривалою процедурою. Ремонт даху розпочнеться найближчим часом, запевняє Василюк. "Буде нарада з підрядними організаціями, погода хороша…"  каже директор. Але на прохання назвати дату початку "заздалегідь запланованого ремонту" відказує лише: "Точно не знаю…"

Схоже, в "ЄРЦ" чекають, коли до Войтика повернеться здоровий глузд. 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: