fbpx

ОБСЄ закликає Росію зупинити потік зброї і військових в Україну

Суспільство 18:41, 27.01, 2015

ОБСЄ закликає Росію закрити свої міжнародні кордони з Україною, аби припинити посилення конфлікту в Східній Україні, що спостерігається останнім часом.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті ОБСЄ, передає Еспресо.TV.

"Я закликаю Росію закрити кордони, щоб зупинити потік зброї та військових  добровольців чи ні, – які можуть потрапити на схід України. Передове озброєння, яке використовують сепаратисти в Україні, не з'являється з повітря", – йдеться у зверненні президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкки Канерва.

Канерва підкреслив, що при закритті кордону необхідно врахувати питання про надання гуманітарної допомоги цивільному населенню, що постраждало внаслідок бойових дій.

"Однак, зауважу, за оцінкою ООН, жахливий напад на Маріуполь був здійснений з території, контрольованої сепаратистами, цілеспрямовано проти цивільного населення. Закриття кордону саме по собі може бути головною формою гуманітарної допомоги", – додав президент ОБСЄ.

Канерва також описав розширення конфлікту в районі Маріуполя як "серйозну ескалацію" і привітав нещодавню заяву представників 57 держав-учасниць ОБСЄ, у якій вони вимагають негайного припинення вогню в Україні та повної реалізації мінських угод.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: