fbpx

ОБТІ просить обласну раду збільшити статутний фонд підприємства на 2 млн грн

Економіка 13:15, 19.05, 2016

Обласне комунальне підприємство "Бюро технічної інвентаризації" звернулося до обласної ради з проханням збільшити статутний фонд на 2 млн грн: гроші потрібні на ремонт приміщення.

На засіданні постійної комісії облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу директор ОБТІ Василь Бегей пояснив, що кошти потрібні на енергозбереження та ремонти. 

За словами Бегея, на балансі ОБТІ з 2010 перебуває приміщення по вул. Бандери, 77. За шість років ОБТІ витратило 3,5 млн грн на ремонт приміщення. Втім, сьогодні фінансова ситуація на підприємстві не дозволяє надалі вкладати кошти у ремонт. Зараз гроші потрібні на заміну вікон, утеплення, ремонт даху, який вже протікає. Площа будинку – 6 тис. кв. м (підвал і п'ять поверхів). На двох поверхах розміщене ОБТІ, решту займають медичний коледж та громадські організації, відтак, прибутку з оренди ОБТІ фактично не отримує. У 2010 році на підприємстві працювали 260 осіб, зараз – 62 особи. Заборгованості з зарплати та за комунпослуги підприємство не має, але на ремонт грошей бракує, розповів Бегей.

Депутатська комісія підтримала пропозицію Бегея одноголосно. Остаточне рішення прийме сесія облради 26 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: