fbpx

Обурені незаконним будівництвом мешканці Пасічної обіцяють перекрити дорогу

Суспільство 08:57, 17.07, 2015

Мешканці вулиць Пасічна та Горбачевського в Івано-Франківську протестують проти незаконного будівництва багатоповерхівки за адресою Пасічна, 63.

Учора мешканці вулиць поширили колективну заяву. 

Люди проти зміни цільового призначення території в районі вулиць Пасічна і Горбачевського, вимагають зупинити забудову ділянки. Мешканці категорично відкидають можливість зміни цільового призначення цієї території у Генплані міста Івано-Франківська.

"Ми проти зведення будови за вигаданою адресою Пасічна, 63. Оскільки цільове призначення земель в даному місці сільськогосподарське і його ніхто ніколи не змінював, зведення багатоповерхових житлових будівель заборонено. Містобудівні умови та обмеження не видавались. В декларації на початок будівельних робіт викладені завідомо неправдиві дані, що й стало причиною її скасування. Вчора 15.07.2015 р. будівництво обстежила ДАБІнспекція, видано припис на усунення недоліків, вирішується питання накладення штрафу на забудовника, який постійно всіх уникає. Звертаємось до влади: якщо не буде результатів – будемо перекривати рух на дорозі до Загвіздя!"  попереджають франківці. 

Як повідомляв КУРС, мешканці Пасічної вже півроку ведуть боротьбу з незаконним будівництвом. Люди домоглися скасування Інспекцією архбудконтролю декларації про початок будівельних робіт. Однак, незважаючи на рішення обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, забудовник продовжує роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: