fbpx

Обвинувачений у корупції франківський "свободівець" знову "втік" від суду у Тернопіль

Суспільство 10:06, 07.11, 2016

Колишній інженер КП "ЄРЦ", депутат Івано-Франківської міської від ВО "Свобода" Василь Скиданчук, якому інкримінують адміністративне порушення, вкотре не з’явився до суду. І знову через відрядження до Тернополя.

Обвинувачений Василь Скиданчук подав до суду клопотання про перенесення розгляду справи у зв'язку з відрядженням 7 листопада до Тернополя. На підтвердженя долучив копію наказу директора ДМП "ІФтеплокомуенерго" від 4.11.2016.
 

Нагадаємо, Івано-Франківський міський суд вже третій місяць розглядає справи комунальників Віктора Синишина та Василя Скиданчука, яких обвинувачують у корупційному адмінпорушенні за ч. 1 ст. 172-7 КупАП. Обвинувачені до суду не з’являються під різними приводами.

Як писав КУРС, Синишин та Скиданчук, які були інженерами комунального підприємства "Єдиний розрахунковий центр" (зараз КП "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія"), заснували підприємства "Станіслав ІВ" і "Галичина ІВ", які отримували підряди в ЄРЦ

Зокрема, Синишин донедавна був у співзасновниках ТОВ "Станіслав ІВ", а Скиданчук – ТОВ "Галичина ІВ". Після того, як КУРС оприлюднив цю інформацію, імена інженерів МІУК у державному реєстрі зникли зі списку засновників цих підприємств.

Прокуратура встановила, що МІУК уклало з цими фірмами більш як 40 договорів на понад 600 тисяч гривень з проведення ремонтних робіт. При цьому інженери комунального підприємства Віктор Синишин та Василь Скиданчук і контролювали виконання робіт, і були засновниками фірм, які отримали підряди. Інженери самі підписували від "ЄРЦ" акти прийому робіт для власних фірм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: