fbpx

Очільник Прикарпаття доручив виготовити інформаційні білборди та листівки щодо мобілізації

Політика 20:05, 09.02, 2015

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук доручив департаменту фінансів профінансувати проведення інформаційної кампанії щодо мобілізації.

Згідно з розпорядженням голови ОДА Олега Гончарука, департамент фінансів облдержадміністрації повинен профінансувати управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА в сумі 29 116 гривень, передбачених на реалізацію цільової програми фінансування мобілізаційних заходів і цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на 2015 рік.

З цих коштів 15 316 гривень передбачено на проведення інформаційної кампанії щодо мобілізації. Зокрема, 12 190 гривень – на виготовлення 53 інформаційних плакатів (білбордів) для розміщення в населених пунктах області як соціальної реклами, а З126 гривень – на виготовлення інформаційно-роз’яснювальних листівок щодо четвертої хвилі мобілізації.

За розміщення соціальної реклами в населених пунктах відповідають голови райдержадміністрацій та голови міст обласного значення.

Решту 13 800 гривень Гончарук доручив виділити управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА для придбання 800 літрів дизельного пального. Управління повинно передати дизпаливо обласній організації Української Спілки ветеранів Афганістану для доставки гуманітарної допомоги в зону АТО.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: