fbpx

Однорічний Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги – у малюка вроджена пухлина. ВІДЕО

Суспільство 19:44, 30.04, 2019

Однорічний Костик Ерстенюк з Івано-Франківська потребує допомоги небайдужих. У малюка вроджена пухлина, під час складної операції її частково видалили. Проте попереду – тривале лікування, на яке необхідно як мінімум 300 тисяч гривень.

Пухлину на шиї малюка медики виявили на УЗД під час вагітності. Після народження діагноз підтвердився. У лютому Костика прооперували, йдеться в сюжеті 5 каналу.

Лариса Ковальчук, завідувачка кафедри медичної біології і медичної генетики Івано-Франківського національного медуніверситету, говорить: "Це пухлина – так звана вроджена лімфангіома органів шиї середостіння зі зміщенням. Була частково видалена".

Щоб надалі зменшити об'єм пухлини, потрібне щоденне лікування. На восьмимісячний курс необхідно щонайменше 300 тисяч гривень. Таких грошей у родини немає.

"Надалі нас чекає дуже тривале і дороговартісне лікування. Ліки ми змушені замовляти за кордоном, оскільки в Україні їх, на жаль, немає. Також кожні два місяці ми їздимо до Києва на обстеження", – каже мати Костика Мар'яна Ерстенюк.

Мар'яна Ерстенюк працює лаборанткою у місцевому медуніверситеті. Жінці допомагають грошима колеги і студенти. Разом вирішили влаштувати благодійний аукціон для збору коштів на лікування Кості. Акцію проводитимуть 7 травня. 

"Аукціон буде проводитися під час концерту. Всі картини будуть виставлені, і будь-хто зІ студентів, з викладачів і з усіх людей, які будуть присутні на цьому концерті, зможуть придбати ці картини і таким чином допомогти. Картини також вже виставлені в Інтернеті, їх можна переглянути. І які сподобаються, можна придбати вже онлайн", – каже студентка Івано-Франківського національного медуніверситету Ангеліна Палій.

Нині хлопчик робить свої перші кроки і промовляє перші слова. Його батьки вірять, що Костик одужає.

Реквізити для допомоги Костянтину Ерстенюку:

Картка ПРИВАТБАНКУ на ім'я матері Ерстенюк Мар'яна Петрівна – 4149629382156594

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: