fbpx

Одинадцять поранених учасників АТО з Івано-Франківщини отримають грошову допомогу 68 тис. грн.

Суспільство 11:04, 12.11, 2014

Одинадцять поранених учасників АТО з Калуського, Надвірнянського та Коломийського районів Івано-Франківщини отримають грошову допомогу 68 тис. грн.

Громадська ініціатива "Поранені SOS" та компанія "Даноша" продовжують проект з допомоги прикарпатцям, які отримали бойові поранення на Сході України. 
 
Загалом від початку спільного проекту, який стартував у середині вересня, "Даноша" виділила кошти для 35 військовиків, які були тяжко поранені і лікувалися у військових шпиталях. Бійцям перерахували 188 тис. грн з коштів компанії, які її колектив рішенням загальних зборів спрямував на цю адресну допомогу. Технічний бік проекту забезпечує благодійний фонд "Вітчизна". Кошти отримали поранені бійці з Калуського, Галицького, Надвірнянського, Тлумацького, Рожнятівського районів, а також з Калуша, Коломиї та Франківська.
 
Наразі обласна Координаційна рада з допомоги пораненим, учасником якої є "Поранені SOS", повідомляє про 167 прикарпатців-учасників АТО, які були поранені від початку бойових дій на Донбасі. 

Окрім проекту з "Даношею", ініціатива "Поранені SOS" проводить аукціони, виставки, розпродажі та інші акції, кошти з яких передає безпосередньо військовикам та їхнім родинам. Більше про діяльність ініціативи та про поранених, які потребують термінової допомоги, – у Фейсбук: https://www.facebook.com/poranenisos

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: