fbpx

Офіційно оформлених працівників стало на 430 більше на Прикарпатті

Суспільство 14:23, 18.07, 2014

З керівниками прикарпатських підприємств, де середньомісячна заробітна плата за IV квартал 2013 року та І квартал 2014 року була нижча, ніж законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, провели інформаційно-роз'яснювальні роботи.

Про це мова йшла на черговому засіданні міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення. В роботі комісії взяли участь керівники і спеціалісти ДПІ у м. Івано-Франківську, ПФУ в м. Івано-Франківську, департаменту соціальної політики, Івано-Франківського міського центру зайнятості, фінансового управління, управління економічного та інтеграційного розвитку, відділу дільничних інспекторів міліції Івано-Франківського МВ УМВС.

На засіданні звітували керівники підприємств, які не оформили трудові договори з найманими працівниками навіть після обстеження рейдовою міською робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Заступник начальника ДПІ у м. Івано-Франківську Олена Мухіна наголосила на тому, що мінімізація заробітної плати викликає закономірні запитання, адже розмір отримуваної працівником зарплати враховуватиметься при обчисленні майбутньої пенсії.

Директор департаменту соціальної політики – голова рейдової міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Олександра Заклинська зазначила, що станом на 01.07.2014 р. рейдова група обстежила 625 суб’єктів господарювання в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виявили 459 порушень. Після цього з 430 працівниками трудові правовідносини належним чином врегулювали та легалізували заробітну плату на суму 542,7 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: