fbpx

Олег Гончарук: Всі сторони, задіяні у ремонті Набережної, наразі виконують взяті на себе зобов'язання

Суспільство 16:55, 28.10, 2014

Відбулася чергова виїзна нарада під керівництвом голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука щодо капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника.

Керівник області спільно з представниками міської влади, профільних департаментів облдержадміністрації, керівниками комунальних підприємств обговорили хід проведення ремонтних робіт, їх стан та міру виконання кожною зі сторін взятих на себе зобов'язань, повідомляє КУРС з посланням на Івано-Франківську ОДА.

"Роботи з капітального ремонту вулиці Набережна продовжуються у межах термінів, про які ми домовлялися. Фінансування об'єкту з обласного бюджету забезпечувалося, забезпечується і буде забезпечуватися у повному обсязі згідно з визначеним графіком", – підкреслив Олег Гончарук.

Посадовець повідомив учасників наради, що на сьогоднішній день на рахунки поступило понад 10 мільйонів гривень з обласного та 4 мільйони гривень з Івано-Франківського міського бюджету.

Окрему увагу під час наради було приділено питанням якості дорожнього полотна та будівництву анонсованої велосипедної доріжки.

"Нами було прийняте чітке рішення – першій велодоріжці в Івано-Франківську бути! Пропозиції, подані комунальниками та асоціацією велосипедистів Івано-Франківська, на цей час вивчаються державним підприємством НДІ "Проектреконструкція". Ми маємо чіткі домовленості з підрядником, що ці зміни будуть втілені в життя, – запевнив Олег Гончарук. – Щодо якості виконання робіт хочу повідомити – усе, що робиться тут, відповідає нормам, вимогам і стандартам. Під час негоди асфальт не стелили. Я особисто контролюю, щоби не було такого роду порушень, адже з самого початку моєї участі у реалізації цього проекту маю принципову позицію – жодних компромісів, які можуть негативно вплинути на якість дорожнього полотна, бути не може".

В рамках зустрічі було вирішено завершити роботи з виконання врізки дощової каналізації на перехресті вулиць Набережна – Берегова, оприлюднити у засобах масової інформації офіційний звіт Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області щодо джерел забруднення річки Млинівка, якими підтверджується, що ремонтні роботи на Набережній жодним чином не впливають на якісний склад води. Також прийнято рішення про початок ямкового ремонту на ділянці дороги від вулиці Берегової до Галицької.

"Вкотре наголошую, що усі сторони повинні виконувати обіцянки, дані франківській громаді. На цей час я не бачу, щоби хтось із партнерів неналежним чином ставився до виконання своїх обов'язків. Вибори завершились, закінчились усі агітаційні суперечки, пов’язані із ремонтом, а відтак ми можемо спокійно продовжувати виконувати свою роботу. Сподіваюсь, практика невиконання обіцянок відійшла у минуле, а прикарпатці зможуть переконатись у цьому, до прикладу, відслідковуючи процес ремонту", – на завершення звернувся до учасників наради Олег Гончарук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: