fbpx

Олександр Бурцев, якого посадили на 60 діб за зустріч Саакашвілі, вийшов з коми. ВІДЕО

Суспільство 15:50, 26.09, 2017

На лікарів, до яких поступив учасник АТО Олександр Бурцев, який втратив свідомість та впав у кому просто під час зачитування рішення Львівського апеляційного суду, розпочався тиск з метою фальшування діагнозу.

Про це повідомив член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ, нардеп Юрій Дерев’янко.

Відомо, що Бурцев зустрічав Михайла Саакашвілі на кордоні та був заарештований на 60 діб без права внесення застави.

"Лікар реанімації вже каже, що вона стабілізувала тиск, і він прийшов у норму, паралельно капаючи йому інсулін",  заявив Дерев'янко.

Раніше Бурцеву, який хворіє на цукровий діабет та не отримував достатньої кількості ліків в СІЗО, поставили діагноз "кома невідомої етіології".

Активісти РНС заявляють, що лікарі в понеділок ввечері відмовлялися надавати будь-які довідки, мотивуючи це тим, що мають отримати дозвіл головного лікаря.

Нагадаємо, Галицький районний суд м. Львова застосував у якості запобіжного заходу до Олександра Бурцева найсуворішу міру покарання  тримання під вартою на 60 днів без можливості внесення застави.

У четвер, 21 вересня, колегія з 3 суддів Львівського обласного апеляційного суду почала розгляд апеляційної скарги щодо скасування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо учасника АТО Олександра Бурцева.

Проте суд оголосив перерву аж на 4 дні через те, що, виявляється, у суді першої інстанції матеріали справи були нечитабельні, в суду не було часу на розгляд.

Хоча адвокати постійно зазначали, що Бурцев інсулінозалежний і не можна затягувати розгляд справи. Що ліків йому в СІЗО не надають, так само як і належне дієтичне харчування.

25 вересня на початку судового засідання Олександр Бурцев повідомив, що йому не надавали інсулін о 07:00 та о 10:00, в також не надавали інсулін протягом судового засідання. Адвокати клопотали про те, щоб передати Бурцеву хоча б тест-полоски для контролю рівня цукру та попереджали, що відсутність такого контролю може спричинити ускладнення для здоров’я. Проте судді в такому клопотанні відмовили.

Близько 19:00 вечора, коли колегія суддів оголошувала вирок і залишили апеляційну скаргу Бурцева без задоволення, а його самого під вартою, Олександр Бурцев втратив свідомість та впав у кому. Під крики "Ганьба!" судді втекли із зали.

Лікарі швидкої поставили Бурцеву діагноз "кома невідомої етіології".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: