fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко: "Аби люди з особливими потребами жили краще, треба зрозуміти їхні проблеми та змінювати законодавство"

Олександр Шевченко: "Аби люди з особливими потребами жили краще, треба зрозуміти їхні проблеми та змінювати законодавство"

Політика 15:25, 14.05, 2018

За сприяння благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" у туристичному комплексі "Буковель" відбувся черговий заїзд відпочинково-оздоровчого табору для людей з обмеженими можливостями "Рух – це життя". Упродовж 6 днів для гостей курорту організовували різне дозвілля: прогулянки у горах, катання на підйомниках, відпочинок у спа-комплексі.

"Кожен раз, коли приїжджаю сюди, це весь час щось нове, якісь нові відкриття. Просто словами це неможливо передати. Дуже подобається", – ділиться враженнями учасниця табору Оксана.

Подібних місць, в яких люди з інвалідністю могли б оздоровитись, в Україні практично немає. Відпочивати в Криму, кажуть учасник табору, тепер можливості немає. А більшість санаторіїв України просто не пристосовані для таких відвідувачів. У Буковелі  ж навпаки. Є всі умови.

"Погода сприяє, повітря цілюще. Я тут буваю часто і завжди, коли приїжджаю додому, відчуваю позитив, енергетику і підняття настрою", – розповідає представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю на Прикарпатті Микола Макар.

Відсутність санаторіїв – не головна проблема, з якою нині зіштовхуються люди з обмеженими можливостями. Низьке пенсійне забезпечення, брак доступності та пільг – все це робить життя таких українців нестерпним. Народний депутат України Олександр Шевченко переконаний: зміни повинні відбутися на загальнодержавному рівні.

"Для того, щоб змінити цю ситуацію, потрібно змінити й законодавство. Мають бути відповідальні депутати Верховної Ради, які думатимуть про цю категорію населення. Тому закликаю всіх колег спробувати зрозуміти проблеми людей з обмеженими можливостями. Можливо, тоді ваша совість якимось чином прокинеться і відповідно ми зможем зрозуміти, що цим людям потрібно", – сказав парламентар.

Загалом такий соціальний табір у Буковелі відбувається вже 4 роки поспіль. За цей час набратися сил тут мали змогу близько 3 тисяч людей з інвалідністю. А наступний заїзд відбудеться вже восени.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: