fbpx

Олександр Шевченко: «Буковель» – приклад успішного менеджменту, який можна перенести на всю країну»

Політика 20:14, 31.08, 2017

Олександр Шевченко вчергове зустрівся із франківчанами. Під час спілкування народний депутат розповів про ситуацію в країні та парламенті.

А також прозвітував про свою роботу. Адже розповісти дійсно є про що. Так, за прикладом ТК "Буковель", переконаний нардеп, можна перебудувати усю країну. Головне – бажання та ефективний менеджмент. Адже ще донедавна ця територія була однією із найдепресивніших в Україні. А завдяки інвестиціям стала найзаможнішою. "Буковель" сьогодні – це 5 тисяч високооплачуваних робочих місць, 2 мільйони туристів у рік, які залишають у Карпатах мільярди гривень. Усе це зробило регіон заможним і успішним. І саме цей досвід, каже нардеп, можна перенести на всю Україну.

"Я переконаний, що в наступному році в бюджеті буде великі суми закладено на відбудову, на реконструкцію країни. Це і мости, і дороги, і різноманітні інші споруди, які будуть давати можливість розвиватись і відновлюватись нашій економіці", – зазначив Олександр Шевченко.

Саме якісні автомобільні шляхи, переконаний нардеп, – запорука успішного економічного зростання краю і країни загалом. Завдяки новітнім технологіям холодного ресайклингу буковелівська фірма "ПБС" уже побудувала на Прикарпатті більш як сотню кілометрів доріг. Фактично поборовши корупцію та розкрадання бюджетних коштів, "ПБС" стелить якісне дорожнє полотно за прийнятними цінами, через прозорі тендери, без відкатів та складних чиновницьких схем.

Та щоб кардинально змінити ситуацію в Україні, переконаний нардеп, потрібні нові прогресивні обличчя у політиці, котрі здатні брати на себе відповідальність за позитивне перетворення держави.

Такою, до прикладу, є команда "УКРОПу" – політичної сили, яка працює із людьми. А вже потім втілює їхні побажання і думки у реальні напрямки роботи. Зазначив депутат міськради від фракції "УКРОП" Мстислав Тарас:

"Нова, патріотична команда, Українське об’єднання патріотів, яка дійсно прийшла і складається з нових людей, так само патріотів нашої країни, учасників АТО, різноманітних діячів в соціальних програмах, благодійних фондах. Ми разом формуємо таку потужну команду однодумців, щоб справді розвивати наше місто, нашу країну".

Крім того, Олександр Шевченко розповів про найближчі проекти благодійного фонду "Новий Івано-Франківськ". Напередодні Дня знань подарунки підготували для першокласників. Вони першого вересня вже традиційно отримають сертифікати на урок катання на лижах у Буковелі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: