fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко: "Дорожня сфера у світі постійно розвивається. Найкращі українські дорожні фірми повинні йти в ногу з часом"

Олександр Шевченко: "Дорожня сфера у світі постійно розвивається. Найкращі українські дорожні фірми повинні йти в ногу з часом"

Політика 15:51, 22.08, 2018

Фахівці дорожньої компанії "ПБС" продовжують вдосконалюватись і вивчати європейський досвід. За сприяння Олександра Шевченка недавно вони повернулися з Німеччини, де взяли участь у семінарі з виготовлення литих асфальтобетонних сумішей. Тісно співпрацюючи з провідною компанією "WIRTGEN GROUP", представники ТОВ "ПБС" відвідали кілька асфальтобетонних заводів "BENNINGHOVEN", де спеціалізуються на виготовленні різних асфальтобетонних сумішей, у тому числі гусасфальтів.

"Світ не стоїть на місці. Дорожня сфера постійно вдосконалюється. Використання литих асфальтобетонів зараз вважається найсучаснішою технологією світу у покритті доріг та мостів. З кожним днем значимість гусасфальтів у Європі зростає. Найкращі українські дорожні фірми також повинні вдосконалюватися і йти в ногу з часом",  наголошує народний депутат України Олександр Шевченко.

Рідкі асфальтобетони можна застосовувати навіть при -10°С. Їх укладають при температурі понад 200 градусів за Цельсієм. При їх виготовленні використовуються дороговартісні бітуми, у тому числі природний тринідатський бітум, який добувають з асфальтових американських озер.

"Рідкі асфальтобетони мають хороші гідроізоляційні властивості, не пропускають воду, не зношуються і є дуже пластичними. При укладанні не потребують котків і одразу приймають кінцеву форму. В основному їх використовують при асфальтуванні мостів",  розповідає учасник семінару, заступник директора ТОВ "ПБС" Михайло Литвинюк.

Литі асфальтобетони почали використовувати ще наприкінці XIX століття. Але через високу вартість їх виробництво довелось замінити більш доступними технологіями. В Україні є лише одна компанія, яка займається влаштуванням гусасфальтів на мостах. Але на сьогодні в нашій державі такі суміші практично не використовуються. Вартість литих асфальтобетонів щонайменше на 50% дорожча за ЩМА. Та німецькі спеціалісти показують на своєму прикладі, що майже півстолітні дороги, на яких використовували гусасфальти, не мають жодних дефектів.

Фірма "ПБС" планує вдосконалити технологію виробництва та влаштування литих асфальто-мінеральних сумішей і в майбутньому широко застосовувати їх на дорогах, мостах, паркінгах та ін.

"Місцем випробування світових інноваційних технологій був і залишається туристичний комплекс "Буковель". З кожним роком тут все краща інфраструктура європейського рівня. Тому рідкі асфальтобетонні суміші в першу чергу будемо застосовувати тут. Рухатись є куди, адже гусасфальт можна використовувати навіть у вигляді плитки в офісах", – говорить директор ТОВ "ПБС" Олексій Пастернак.

Найближчим часом представники "ПБС" знову поїдуть в Німеччину, щоб опанувати технологію укладання рідких асфальтобетонів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: