fbpx

Олександр Шевченко: "Гарантую прибрати порох з нашої оселі"

Політика 12:26, 16.01, 2019

Наша оселя – це Україна. Задумайтесь, хіба нам не пора навести тут лад? Чи пил та порох повинні бути в нашій домівці завжди? Про це у ефірі програми "Актуальне інтерв’ю" на телеканалі "Тернопіль 1" сказав народний депутат України, переможець президентських праймеріз УКРОПу Олександр Шевченко.

Таким чином Олександр Шевченко пояснив, що означає гасло "Прибрати порох з нашої оселі".

"Аби вимести весь пил та непотріб із українських домівок, треба зробити передумови для економічного росту країни, для побудови сильної армії. Ми маємо прибрати корупцію, збудувати правову та чесну державу", – сказав Олександр Шевченко.

Також нардеп розповів, що в Україні нарешті має завершитись війна, аби ми більше не чули запаху пороху зі Сходу.

"Щоб від того пороху в наших бійців не було страшних травм: душевних та фізичних. А в українські домівки ніколи не прилітали снаряди", – додав Олександр Шевченко.

Нагадаємо, днями на вулицях українських міст з’явились білборди із закликом Олександра Шевченка: "Гарантую прибрати порох з нашої оселі". Це гасло викликало жваве обговорення. В тому числі і серед користувачів соціальних мереж.

Олександр Шевченко: "Гарантую прибрати порох з нашої оселі" 1

"Порох – це стихійне лихо, всюди проникає, однозначно треба прибрати. Нас чекає грандіозне весняне прибирання", – написав Денис Лукачович.

"Круто і сміливо. Молодець", – зазначила Тетяна Бондаренко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: