fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко: "Хочуть цього чиновники чи не хочуть – івано-франківський аеропорт розвиватиметься і надалі"

Олександр Шевченко: "Хочуть цього чиновники чи не хочуть – івано-франківський аеропорт розвиватиметься і надалі"

Політика 18:03, 30.03, 2018

В Івано-Франківську проходить спільне виїзне засідання комітетів Верховної Ради України. Народні депутати, представники комітетів, міністри та голови ОДА гірських областей обговорюють розвиток Карпатського регіону. Зокрема, туристичної інфраструктури краю. Мова йде про будівництво доріг, запровадження нових залізничних маршрутів та авіарейсів.

"Я вважаю, що у всіх областях та навіть у деяких районних центрах треба відновити аеропорти. Бо це важлива частина інфаструктури, передумова, без якої до нас не прийде інвестор. Адже за нас ніхто нічого не зробить. Кожен державний чиновник має зрозуміти, що його прямий обов’язок – розбудова України", – сказав народний депутат України, член комітету ВР з питань бюджету Олександр Шевченко.

Олександр Шевченко: "Хочуть цього чиновники чи не хочуть – івано-франківський аеропорт розвиватиметься і надалі" 1

Нардеп також озвучив своє бачення розвитку Івано-Франківського аеропорту та прокоментував популістичні заяви чинної влади міста щодо повернення летовища у державну власність.

"Те, що заявляє франківська влада з приводу аеропорту, – нісенітниці. На мою думку, об’єкт у центрі міста хочуть довести "до ручки", аби потім його забудувати. Та, крім популізму, є реальність. І розумні люди це усвідомлюють. Наш аеропорт може приймати 20 рейсів у день. А після реконструкції ця цифра збільшиться у 5 разів. Зауважу, що тільки Бориспіль та наше летовище не фінансуються з бюджету. Більше того, місцевий аеропорт платить в обласну казну півтора мільйона гривень щорічно. Та хочуть цього чиновники чи не хочуть, я переконаний, Івано-Франківськ розвиватиметься. Це стосується і аеропорту", – сказав Олександр Шевченко.

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: