fbpx

Олександр Шевченко навчить всіх першокласників Івано-Франківська кататися на гірських лижах

Суспільство 12:44, 01.09, 2016

Всі першокласники міста Івано-Франківська матимуть змогу безкоштовно навчатися катанню на лижах. Вже четвертий рік поспіль до Дня знань такий подарунок робить туристичний комплекс "Буковель" з ініціативи народного депутата України Олександра Шевченка.

До кожного навчального закладу міста завітали помічники нардепа з подарунковими сертифікатами та вітаннями від Олександра Шевченка, повідомляє прес-служба депутата.

"Закінчується літо, українські школярі знову йдуть до школи, студенти приходять в аудиторії. В цей день, який ми називаємо Днем знань, вітаю працівників освіти, студентів, школярів, їхніх батьків, а в першу чергу цьогорічних першокласників з початком нового навчального року. Як і вся держава, наша освіта переживає процес оновлення, процес повернення України до України, до нашої правдивої національної традиції, органічно сполученої з європейськими прагненнями та стремліннями. Думаю, що нам стане наснаги на таке оновлення. А політики, урядовці і менеджери зобов'язані щоденно піклуватись про тих, хто несе знання новим поколінням. Не може бути успішної громади і європейської держави без достойного життя вчителів і викладачів. Сподіваюсь, що цього навчального року ми вирішуватимемо цю проблему спільно і відшукаємо додаткові кошти для фінансування міської освіти. Адже ті гроші, які йдуть на освіту, це не витрати, а інвестиції у майбутнє нашої нації", – йдеться у вітанні нардепа.

За три роки діяльності програми вже майже 5000  дітей навчились кататись на лижах і проводити своє дозвілля весело і спортивно.

Цьогоріч 3000 дітлахів сядуть вперше за шкільні парти в Івано-Франківську, для них це особливий день і особливий рік. Адже саме в першому класі діти активно сприймають знання та інформацію, легко вчаться і не мають особливого страху. Тому й програма навчання катанню на гірських лижах спрямована саме на першокласників.

У Буковелі заняття проводять досвідчені інструктори, що спеціалізуються на роботі з дітьми. Всі витрати з транспортування дітей, забезпечення спорядження та абонементами організатори беруть на себе. Використати сертифікат першокласники можуть лише протягом 2016/2017 навчального року. Діти мають можливість поїхати на безкоштовні навчання разом з одним зі своїх батьків.

В цьому році проект "Щасливі діти" розширює свою географію і йде в райони Івано-Франківської області. Близько двох тисяч першокласників з Калуського та Рогатинського районів та сіл Галицького району матимуть змогу безкоштовно навчитись кататись на лижах в рамках спільного проекту Віктора Шевченка, Благодійного фонду "Новий Івано-Франківськ" та туристичного комплексу "Буковель". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: