fbpx

Олександр Шевченко підписав меморандум про співпрацю з велоспільнотою Івано-Франківська

Політика 19:42, 22.10, 2015

21 жовтня кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська народний депутат України Олександр Шевченко підписав велосипедну декларацію кандидата на місцевих виборах 2015 року.

Декларація передбачає, що у разі перемоги на місцевих виборах у жовтні 2015 року, з першого дня роботи міський голова вживатиме активних дій для розробки, затвердження і втілення конкретних рішень на покращення якості життя мешканців міста та сприятиме розвитку велосипедного руху в Івано-Франківську, передає Фіртка.

1

Для Олександра Шевченка підписання меморандуму – це чергове підтвердження існуючої співпраці з велоспільнотою Івано-Франківська.

“З велоспільнотою ми вже працюємо достатньо давно. Проект Набережної імені Стефаника був першим потужним проектом, де було враховано ініціативу велоспільноти міста, відповідно було зроблено правильно велодоріжки, тротуар. Сподіваюсь, ці люди, які займаються велосипедною логістикою, будуть працювати разом з майбутнім міським головою, щодо логістики паркування автомобілів, велосипедів, а також логістикою руху пішоходів, для того, щоб у місті був забезпечений повний сервіс. Кожна людина, на якому б транспорті вона не пересувалась, повинна мати можливість комфортно їздити містом та мати нормальне місце для велопарковки”, – наголосив Олександр Шевченко.

2

Як зазначив співзасновник ГО “Вело-Франківськ” Мирослав Федорків, таку декларацію підписують у різних містах України прогресивні кандидати до місцевих рад, які хочуть задекларувати своє бажання розвивати велоінфраструктуру у містах.

“Ми громадська організація, яка взяла на себе відповідальність проводити таку кампанію у нашому місті. Всім відомо, наскільки Олександр Шевченко сприяє велоактивістам та велогромаді міста. Зокрема, найвагоміший вклад – це будівництво найбільшої і найкращої велодоріжки в Україні на Набережній. Ми з дня на день чекаємо завершення її будівництва. Також за цим проектом слідкують і велоактивісти з інших міст України. Це перший дуже великий крок. Найголовніше, що ми цінуємо, – це не слова, а дії. В цьому плані Івано-Франківську пощастило, оскільки ми вже фактично маємо очевидний результат”, – розповів Мирослав Федорків.

3

Нардеп наголосив, що дійсно хоче розвивати велоінфраструктуру в місті, адже, за його словами, розвиток велоінфраструктури – це крок назустріч здоровому майбутньому Івано-Франківська.

“Команда, з якою ми працювали над проектом велодоріжки на Набережній, є доволі енергійною і дійсно тією командою, яка дивиться у майбутнє. Я думаю, що Івано-Франківськ буде найкращим та найлояльнішим до велосипедів та іншого транспорту. Вільне місто вільних людей  це не міф, це реальність, якої можна досягти уже невдовзі”,  зазначив Олександр Шевченко.

Політичне реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: