fbpx

Олександр Шевченко пояснив, чому не голосував за зміни до виборчого законодавства

Політика 12:01, 12.08, 2014

За словами народного депутата від Івано-Франківського мажоритарного округу Олександра Шевченка, жоден із законопроектів не був погоджений з громадськістю, а внесення проектів у порядок денний сесійного засідання є нічим іншим, як спробою маніпулювати суспільною думкою з метою самопіару.

Про це він повідомив у коментарі кореспонденту КУРСу.

"Не можна голосувати за те, що, немовби на базарі, пропонується. Повинен бути закон, який попередньо погоджений з громадою, консолідований. Кожна партія (фракція) намагається просунути свій варіант, який є ще або занадто сирим, або таким, що не призведе до реальних змін. Треба передбачати ситуацію, при який колізії в законах можуть призвести до зриву виборів. Також жодна пропозиція не пройшла ревізію в Венеціанській комісії. Реально всі пропозиції, які було внесено сьогодні до сесійної зали ВР, були нічим іншим, як спробою маніпулювати суспільною думкою з метою самопіару. І всі свідомо знали, що дані закони не пройдуть", – говорить Шевченко. 

Як писав КУРС раніше, народні депутати не змогли включити до порядку денного сесії ВРУ жодного законопроекту про вибори народних депутатів. Серед прикарпатських обранців за жоден із запропонованих законопроектів не проголосували позафракційні Олександр Шевченко та Володимир Купчак. Картка останнього взагалі не зареєстрована в системі "Рада". 

Загалом депутати провалили усі 5 законопроектів з цього питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: