fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко: "Претендувати на високий пост зможе тільки той кандидат, який матиме найбільшу підтримку партії"

Олександр Шевченко: "Претендувати на високий пост зможе тільки той кандидат, який матиме найбільшу підтримку партії"

Політика 16:19, 02.02, 2018

"Українське об’єднання патріотів" першим з-поміж політичних партій в Україні розпочинає публічну процедуру президентських праймеріз.

Про це говорили на засіданні політради партії у Києві. Також це важливе питання було одним із ключових у порядку денному зборів франківських укропівців.

"Кожен партієць може заявити себе як претендент на кандидати у Президенти України. Більш об’єктивного та демократичного способу я не знаю. Нині в Україні є партії "фюрерського" типу, коли наперед усім відомий лідер партії, який останні 15-20 років є кандидатом від тої політсили, і його висунення на пост Президента – звичайна формальність. А оскільки "УКРОП" – це партія не одного, а багатьох лідерів, то ми обираємо інші підходи", – зазначив голова Івано-Франківського міського осередку партії "УКРОП" Олег Головенський.

Кандидата на пост глави держави від УКРОПу буде визначено в результаті внутрішньопартійного голосування. Упродовж місяця охочі зможуть надсилати свої заяви для участі у праймеріз. Зареєстровані кандидати матимуть п’ять місяців на проведення агітації. Голосування за них розпочнеться вже восени на загальних зборах чи обласних конференціях, на засіданнях організацій УКРОПу у Києві та Криму. Щоправда, кримський осередок партії тимчасово працює у Херсоні. За результатами цих виборів на партійному з’їзді восени буде обрано й висунуто єдиного кандидата від УКРОПу для участі у президентських виборах.

"Нові підходи у політиці – це принципова засада УКРОПу. Якщо той чи інший кандидат матиме підтримку всередині партії, безумовно, саме він має балотуватись на пост Президента чи боротись за мандат депутата. Підтримувати треба найкращих. Головне, що все це буде відкрито. Будь-яка людина зможе прийти на зустріч із потенційним кандидатом та поставити йому запитання, які турбують. Якраз із таких партій нового типу і народжуватиметься інша, демократична вітчизняна політика", – зазначив депутат Верховної Ради України Олександр Шевченко.

Нардеп також зазначив, що кризу, яка нині існує в Україні, неможливо вирішити старими методами. На всіх рівнях влади потрібні інші обличчя та нові підходи до роботи.

"Люди не відчувають змін. Рівень цинізму політиків зашкалює, тоді як рівень зубожіння населення дійшов до краю. Це останній етап, на якому ми маємо зрозуміти, що потрібні молоді політичні сили, нові обличчя. Треба зробити заміну всіх політиків, які керували Україною останні 26 років. Просто сказати їм "Давай, до побачення" і рухатись далі. Переступивши цей складний етап, маємо нарешті почати будувати нашу країну", – наголосив Олександр Шевченко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: