fbpx

Олександр Шевченко: "Спорт в Україні має великий потенціал, проте розвивається виключно завдяки підтримці меценатів"

Суспільство 12:45, 07.11, 2016

В професійному центрі єдиноборств "Бескид" урочисто вітали дворазового чемпіона світу Івана Руса, який щойно повернувся зі змагань. Зібрались вихованці, тренери та друзі. Привітав спортсмена з вагомим досягненням і народний депутат України Олександр Шевченко, який вже не один рік допомагає спортсменам клубу.

Чемпіону Олександр Шевченко вручив подяку, боксерські рукавиці і форму. Окрім того, подякував за виховання підростаючого покоління та за роботу з молоддю тренерам спортсмена Олексію Рошаку та Олегу Белею.

Івану Русу 13 років, займається спортом протягом трьох років. Хлопець зізнається, що твердо вірив у власну перемогу і наполегливо йшов до своєї мети. Вихованець професійного центру єдиноборств "Бескид" на чемпіонаті світу, який проходив 25-31 жовтня, переміг одразу у двох розділах (К-1 та лоу-кік). "Впевненість у собі – основна моєї перемоги. Мої тренери і рідні вірили в мене, тепер я – їхня гордість", – розповідає чемпіон.

Тренер Олексій Рошак каже: "Для нас ця перемога – це подія визначна. Хлопець зарекомендував себе як серйозний боєць, який має велику силу волі. Чемпіон світу – всесвітньовідомий статус, думаю, що це не остання перемога Івана Руса".
Окрім того, Олексій Рошак висловив подяку народному депутату України Олександру Шевченку за постійну підтримку виїзних змагань спортсменів, тих заходів, які проводить спортивний клуб "Бескид": "Ми давно співпрацюємо з Олександром Шевченком. Не було ні одного разу, щоб він відмовив нам у наданні допомоги".

Сам Олександр Шевченко зазначає, що й надалі сприятиме заохоченню для заняття спортом, особливо серед дітей і молоді: "Я допомагав і надалі допомагатиму спортсменам різних клубів. Вважаю, що спорт в Україні й надалі розвиватиметься виключно завдяки ентузіазму самих спортсменів та підтримці меценатів. Нам непотрібно чекати від держави подачки. Можу з впевненістю сказати, що у нас є багато спортсменів, які можуть і будуть здобувати чемпіонські титули. Вважаю, що саме зараз через пропаганду заняття спортом можна сформувати здорове покоління людей в Україні".

Олександр Шевченко привітав чемпіона світу з кікбоксингу Івана Руса і побажав йому завжди займатись спортом і здобувати нові перемоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: