fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Олександр Шевченко вручив першокласникам сертифікати на безкоштовні екскурсії і навчання катанню на лижах у "Буковелі"

Олександр Шевченко вручив першокласникам сертифікати на безкоштовні екскурсії і навчання катанню на лижах у "Буковелі"

Суспільство 13:05, 01.09, 2017

Традиційно усі першокласники Івано-Франківська отримали подарунки від народного депутата Олександра Шевченка та ТК "Буковель"

Три тисячі сертифікатів на безкоштовне навчання катанню на гірських лижах на базі туристичного комплексу “Буковель” вручили сьогодні помічники ініціатора програми, народного депутата України Олександра Шевченка на урочистих лінійках, присвячених Дню знань.

Такий подарунок першокласники Івано-Франківська отримують вже п’ятий рік поспіль.

“Кожного року я спостерігаю за дітлахами, які приїжджають у Буковель в рамках нашої програми. І завжди бачу щасливі, усміхнені обличчя дітей. А це – головне! Саме такі спільні виїзди з колективом та спільно проведений час формують у дітях різноманітні якості, вчать допомагати один одному, та й просто згуртовують. Людина формується протягом усього життя, проте найбільше ми все ж виносимо знань з дитинства, а світогляд і бачення світу складається з повсякденних дрібниць. Тому що більше ми дамо дітям змалечку, то більше виросте освічених і свідомих громадян у майбутньому”, – наголосив Олександр Шевченко.

За чотири роки діяльності програми більш як 7000 дітей з Івано-Франківська навчились кататись на лижах і проводити своє дозвілля весело і спортивно.

Цьогоріч 3200 дітлахів сядуть вперше за шкільні парти в Івано-Франківську, для них це особливий день і особливий рік. Адже саме в першому класі діти активно сприймають знання та інформацію, легко вчаться і не мають особливого страху. Тому й програма навчання катанню на гірських лижах спрямована саме на першокласників.

У Буковелі заняття проводять досвідчені інструктори, що спеціалізуються на роботі з дітьми. Всі витрати з транспортування дітей, забезпечення спорядженням та абонементами організатори беруть на себе. Використати сертифікат першокласники можуть лише протягом 2016/2017 навчального року. Діти мають можливість поїхати на безкоштовні навчання разом з одним зі своїх батьків.
Вже другий рік поспіль проект “Щасливі діти” діє і в районах Івано-Франківської області. Близько двох тисяч першокласників з Калуського та Рогатинського районів та сіл Галицького району матимуть змогу безкоштовно навчитись кататись на лижах в рамках спільного проекту народного депутата України Віктора Шевченка, Благодійного фонду “Новий Івано-Франківськ” та туристичного комплексу “Буковель”.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: