fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко вимагає у міської влади негайно увімкнути тепло школам і дитсадкам: "Діти не повинні мерзнути ані хвилини!"

Олександр Шевченко вимагає у міської влади негайно увімкнути тепло школам і дитсадкам: "Діти не повинні мерзнути ані хвилини!"

Політика 17:17, 12.10, 2015

Народний депутат України Олександр Шевченко обурений бездіяльністю мерії Івано-Франківська.

Про це він розповів кореспондентові "Фіртки": "До мене як до народного депутата за два останні дні звернулися десятки мешканців Івано-Франківська, батьків, вчителів. Холод і снігопади, як завжди, "підкрались непомітно" для нашої міської влади. Батьки та освітяни розповідають про те, що діти в школах і дитячих садках не знімають верхнього одягу, мерзнуть. Такою є "батьківська опіка" над майбутнім міста з боку міських урядовців, які розповідають громаді байки про свій "шлях до Європи" і так поринули в передвиборчі перегони, що забули про свій прямі обов’язки, – переконаний О. Шевченко.  Забули, напевне, і ознайомитися з метеорологічними прогнозами. Ну звісно, як можна вмикати опалення в школах, якщо на календарі ще не 15 жовтня?!"

"Я вимагаю від комунальних служб НЕГАЙНО, не чекаючи ніяких "визначених дат", увімкнути опалення у школах і дитячих садках. Не треба ставити правила і власні передвиборчі проблеми вище за здоров’я івано-франківських дітей",  каже народний депутат.

Олександр Шевченко переконаний, що міська влада вкотре продемонструвала власну неадекватність та неспроможність оперативно реагувати на ситуацію в місті. "Діти іванофранківців не повинні мерзнути ані хвилини!"  переконаний Олександр Шевченко.

                                                                  Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: