fbpx

Олександр Шевченко: якісна їжа та комфортні умов для дітей мають бути не на папері, а в реальності

Політика 14:04, 17.10, 2018

Народний депутат України Олександр Шевченко опікується навчальними та дошкільними закладами Івано-Франківська. Саме за сприяння парламентаря у ЗШ № 18 цьогоріч з’явився новий комп’ютерний клас.

Також у закладі повністю оновили усі меблі в їдальні. Тут розповідають: старі лавки та столи для їжі не замінювали ще з початку створення закладу – більш як 30 років.

"За 35 років меблі у їдальні не оновлювались жодного разу. Ми самі їх щороку ремонтували, малювали. Але виглядали вони вже дуже жалюгідно", – каже завідувач виробництва Микола Копчак.

Зараз у шкільній їдальні – зовсім інша картина. Тут створені усі умови для того, аби діти їли у комфортних умовах.

"Здорові діти – здорова нація. Ми намагаємося слідкувати за тим, аби наші школярі мали повноцінне харчування. А гарна обстановка, нові зручні меблі сприяють тому, щоб діти харчувались добре", – каже заступник директора ЗШ № 18 Галина Калин.

Загалом тільки цього року за сприяння Олександра Шевченка на освітні заклади міста із державного бюджету було виділено майже 5 мільйонів гривень.

"Якісна їжа, комфортні умови для дітей у їдальнях мають бути не на папері, а в реальності. А виходить так, що франківські чиновники влаштовують флешмоби про здорову їжу – а дітям нема на що сісти. Переконаний, наші школярі заслуговують на найкраще. Працюю над тим, аби майбутнє нашої нації росло і навчалось у достойних умовах", – сказав Олександр Шевченко.

На правах реклами

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: