fbpx

Олександра Сича допитали слідчі ГПУ

Політика 13:31, 16.10, 2015

Свободівець Олександр Сич повідомив, що правоохоронці не вручали йому повідомлення про підозру.

Про це він сказав після допиту у ГСУ ГПУ, передає кореспондент УНН.

"Якщо говорити загалом, то питання стосувалися подій 20 лютого. Те, що я міг сказати, – я сказав",  повідомив Сич.

При цьому він не повідомив подробиць, зіславшись на таємницю слідства.

Він наголосив, що зацікавлений в об’єктивному розслідування подій під час Євромайдану.

За словами О. Сича, йому не вручали повідомлення про підозру, на наступні допити його не запрошували, а також найближчим часом пообіцяли повернути вилучені у нього предмети.

"У мене вилучили нагородний пістолет, фото… Попросили дати флешку. Я розумію, що правоохоронні органи тепер бідують, то я змушений був свою флешку віддати. І фото, які я мав. Я сам історик і багато знімав на Майдані: побут, барикади і решта, адже знав, що це непересічна подія. Я все їм віддав – хай користуються", – додав він.

Щодо пістолета, то Сич уточнив, що йому подарували його на 50-річний ювілей і він сприймає його як нагороду, а не як зброю.

"Я на стрілецькій зброї не розуміюся… Тому жодного разу не користувався. Коли у мене робили обшук, то переконалися, що він змащений, запакований, навіть у тій торбинці з написом "МВС", в якій мені його подарували",  додав він.

Відповідаючи на запитання про те, які, на його думку, ще можливі справи щодо "свободівців", Сич пожартував: "Казав Мохник, що там вже ніби справу відкрили про вбивство Аскольда і Діра".

Нагадаємо, 16 жовтня у головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України в Києві було заплановано допит трьох представників ВО "Свобода" – Олександра Сича, Олега Панькевича і Ігоря Янківа.

Раніше у "свободівців" провели обшуки через події часів Майдану, у Олександра Сича вилучили пістолет та флешку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: