fbpx

Олімпійський комітет нагородив прикарпатські ЗМІ

Спорт 10:54, 27.01, 2015

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та голова Комісії НОК України "Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху" Олег Волков нагородили переможців XIV Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів "Україна олімпійська" та VIII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії.

Щороку вищезазначені конкурси залучають чималу кількість учасників з усієї країни. Минулий рік не став винятком, повідомляє прес-служба НОКу.

На розгляд компетентного і професійного журі надійшли роботи з 20 регіонів України від мас-медіа, а також спортивні світлини від професійних фотографів, аматорів та дітей.

Приємно відзначити, що представники відразу 16 областей отримали заслужені відзнаки як лауреати конкурсів. Найбільшу кількість переможців та призерів делегували Львівщина, Вінниччина, Хмельниччина, Сумщина та місто Київ.

"З впевненістю можу сказати, що співпраця Національного олімпійського комітету з представниками засобів масової інформації є плідною та ефективною. Дякую вам за розуміння важливості поширення олімпійських цінностей та ідеалів, пропаганди здорового способу життя серед наших громадян, а особливо молодого покоління", – наголосив президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Також головний олімпієць країни висловив занепокоєння щодо негативної тенденції зменшення спортивного ефіру та закриття спортивних редакцій.

"Ми маємо чітко усвідомлювати, що здорова і патріотична нація повинна виховуватись на яскравих прикладах, якими є наші спортсмени, адже нам є ким пишатись і на кого рівнятись. Лише у 2014 році олімпійці України подарували незабутнє "золото" та "бронзу" на Іграх в Сочі, а юні атлети на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх у китайському Нанкіні – 29 нагород, де 9 з них найвищого ґатунку. Про такі перемоги хочеться чути і читати більше",  зазначив Сергій Бубка.

В свою чергу голова Комісії НОК України "Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху" Олег Волков відзначив позитив того, що в регіонах виходять в ефір телевізійні і радіопрограми спортивного спрямування, є цікаві проекти суспільно-політичних газет, які приділяють значну увагу спорту, але теж відбувається тенденція до їх зменшення.

"Завдяки нашим конкурсам журналісти можуть бачити, що їх робота важлива і значима для нас, а тому з радістю повідомляю, що і у 2015 році конкурсам "Україна олімпійська" та спортивної фотографії бути",  наголосив Олег Волков.

Переможці та лауреати конкурсів отримали з рук Сергія Бубки та Олега Волкова цінні подарунки і відзнаки.

У номінації "Найкраще електронне видання (відділ спорту)" відзначили  прикарпатське інтернет-видання "Фіртка". А в номінації "Спортивна фотографія-2014" (Діти до 16 років) серед переможців є 14-річна мешканка села Яблунів Івано-Франківської області Наталія Абрам'юк.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: