fbpx

Оновлений дитячий майданчик на Валах відкритий для франківської малечі. ФОТО

Суспільство 19:35, 14.07, 2015

Завершилися роботи з оновлення дитячого майданчика в середмісті Івано-Франківська. Сьогодні ініціатори його реконструкції влаштували свято для малечі.

На свято, незважаючи на дощ, прийшло багато мам із дітьми, які мешкають в центрі Франківська і раніше нарікали на стан майданчика. До реконструкції на ньому були поламані гойдалки, а після дощу територія перетворювалася на калюжу. 

Ініціатори оновлення дитячого майданчика, активісти громадської організації "Мами Прикарпаття", розробляючи план реконструкції, передбачили перш за все влаштування дренажу і заміну покриття. Дитячий майданчик має природне екологічне покриття з соснової кори та річкових камінців. Про це КУРСу розповіла голова ГО Мар'яна Вершиніна. 

Роботи провели коштом міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, на якому проект "Мам Прикарпаття" був підтриманий. Також коштами допомогли депутати міської ради, громадські активісти та підприємці. Проект розробляв відомий франківський дизайнер Ярема Стецик.

Під час реконструкції встановили нову пісочницю, відремонтували поламані гойдалки, почистили і помалювали всі ігрові елементи. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: