fbpx

Онуфріїв порадив колегам-депутатам остерігатися професійних прохачів

Економіка 20:40, 24.12, 2015

Міська рада Івано-Франківська дасть кожному депутату міськради по 50 тисяч на виконання своїх повноважень у наступному році. Відповідне рішення прийняла депутатська комісія з питань бюджету.

Загальний фонд на виконання депутатських повноважень, який щорічно затверджує міськрада, становитиме 2,1 млн гривень – по 50 тисяч на кожного депутата, як і в 2015 році.

"Є практика, де нема депутатського фонду, і воно спонукає депутатів ретельніше працювати з службами і підрозділами виконавчої влади. Я таку практику частково поділяю, але в нас інша звичаєва практика, її міняти не треба", – відзначив голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв.

Він застеріг колег-депутатів не давати матеріальну допомогу професійним прохачам, які звертаються у всі інституції, де можна отримати гроші. Онуфріїв також порадив перевіряти інформацію про заявників у департаменті соціальної політики, який веде облік наданої матеріальної допомоги.

"Тому би хотілося з цим бути обережним, хоча це на ваш власний розсуд",  сказав Онуфріїв.

Як писав КУРС, Івано-Франківська обласна рада планує збільшити фонд на виконання депутатських повноважень з 24 до 36 тисяч гривень на кожного обранця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: