fbpx

Опоненти знову викинули "чорнуху" проти Насалика

Політика 10:48, 12.11, 2015

Штаб Ігоря Насалика висловлює здивування і жаль через появу в соціальних мережах псевдодокументального фільму "Калуш – місто-феномен 2", який є спробою похитнути позиції кандидата на виборах міського голови Івано-Франківська.

"Жаль ми висловлюємо через наднизьку мистецьку вартість цього "продукту". Цитати із радянських кінокомедій, десятихвилинні плани Калуша без слів і під музику з "Привиду опери", єдиний сумнівної якості спікер – все це навряд чи може переконати іванофранківців у тому, що Ігор Насалик погано працював головою Калуша. Тим більше, що "факти", викладені анонімним диктором, є лише "феноменальною" брехнею, яка не вплине на рішення виборців.

Тому жаль ми висловлюємо і через те, що замовники фільму потратили свої гроші дарма.

Разом з тим, ми висловлюємо здивування появою фільму за три дні до проведення другого туру виборів міського голови. Цей факт вказує на безвихідне становище замовників стрічки, через яке вони й вдалися до таких брудних методів агітації.

Залишається чекати від ВО "Свобода" засудження і відмежування від цього фільму як нечесного засобу політичної конкуренції. В іншому разі мешканці Івано-Франківська можуть зробити власні висновки щодо справжніх замовників стрічки", − повідомляє штаб Ігоря Насалика.

Нагадаємо, другий тур виборів міського голови Івано-Франківська відбудеться 15 листопада. Його учасниками є Ігор Насалик, переможець першого туру, та кандидат ВО "Свобода" Руслан Марцінків.

Політична реклама
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: