fbpx

ОПОРА: Працівники комунального закладу відхрещуються від участі у незаконній агітації за Насалика

Політика 20:19, 13.07, 2016

8 липня у Палаці культури "Мінерал", що у місті Калуші, на столі в одному з робочих кабінетів представник ОПОРИ виявив стос агітаційних матеріалів за кандидата у народні депутати по округу №85 Сергія Насалика.

Про виявлений факт спостерігач повідомила поліцію. Оскільки згаданий Палац культури є комунальним закладом, то на нього поширюється обмеження, встановлені частиною 5 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України", яка прямо забороняє розміщувати агітаційні матеріали в приміщеннях установ і організацій державної та комунальної форми власності.

На момент візиту слідчо-оперативної групи у Палац культури виявлених ОПОРОЮ матеріалів поліція вже не зафіксувала. Працівники Палацу культури свою причетність до порушення виборчого законодавства заперечують та стверджують, що ці матеріали в них випадково забув один з відвідувачів закладу, який повернувся і забрав агітки просто перед приїздом поліції.

Заступник начальника Калуського відділу поліції Ярослав Серман так прокоментував цей випадок ОПОРІ:

"8 липня по лінії 102 поступило повідомлення від Мартиненко Л. про агітацію в комунальному закладі. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група, але в кабінеті працівників комунального закладу агітаційних матеріалів вже не виявила. Як пояснили працівники комунального закладу, матеріали, які побачила спостерігач, були не їхні. Їх випадково забув у них на столі якийсь відвідувач, який заходив про щось спитати. На момент приїзду поліції він повернувся і забрав свої матеріали. Перевірка не виявила складу злочину в діях працівників комунальної установи".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: