fbpx

Оприлюднили фото арабів, які розбещували івано-франківських дівчаток

Суспільство 23:33, 28.12, 2015

Оприлюднили фотографії двох тернопільських арабів, які мали статеві стосунки з дівчатками 12 і 13 років з Івано-Франківська. Іноземні студенти навчаються в тернопільскому "медичному" на стоматологічному факультеті.

Про це повідомляють в ГО "Ідея нації" в Тернополі.
 

Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківську близько десятка арабів більше тижня розбещували двох неповнолітніх дівчат. Згодом вони передали дітей своїм колегам до Тернополя, де ті продовжили наругу.

"З поведінки так званої нової поліції в Івано-Франківську та Тернополі видається, що винні іноземці вкотре уникнуть покарання, – зауважує керівник обласного осередку громадської організації "Ідея нації" Олексій Станько.  Так виглядає, що якщо дана справа не набуде більшого розголосу, то працівники правоохоронних органів будуть і надалі покривати злочини представників азійського та африканського континенту для того, щоб не страждав імідж цих іммігрантів у нас в Україні. Для чинної української влади байдуже, що постраждалими виявились неповнолітні молоді дівчата. Тому в цьому випадку одними співчуттями не обійтися, а потрібно згідно з чинним законодавством покарати винних та притягнути у разі необхідності до відповідальності працівників поліції у Івано-Франківську, які не поспішають розкривати цей злочин. Складається враження, що поліцейські покривають винуватців. Також до даної справи причетні двоє студентів Тернопільського медичного університету, котрі у Тернополі навчаються на стоматологів. Про це також замовчують у поліції та навчальному закладі. Тому ми оприлюднимо фото причетних у цій справі громадян Іраку (студентів Тернопільського медичного університету)".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: