fbpx

Опублікували відповіді на тест ЗНО з української мови

Суспільство 17:19, 06.05, 2016

Використовуючи правильні відповіді на завдання, учасники тестування зможуть визначити власний бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

6 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту, складає 104 бали, пише Освіта.юа.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 26 травня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури, будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики та історії України відбудеться 11 і 13 травня відповідно, тестування з інших предметів відбудеться у червні, після завершення навчального року в школах.

КУРС писав, що на Прикарпатті ЗНО з української мови і літератури склали 9000 випускників. Тестування пройшло без ексцесів. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: