fbpx

Організатори "Карпатського простору" передали на реставрацію Палацу Потоцьких 65 тисяч гривень

Культура 00:13, 07.05, 2018

6 травня, завершуючи третій Міжнародний фестиваль мистецтв "Карпатський простір", до публіки із заключним словом звернулися організатори та запрошені гості. Місто також отримало фінансовий подарунок на реставрацію пам’ятки архітектури.

Автор ідеї проведення фестивалю "Карпатський простір" Богдан Струтинський нагадав, що протягом трьох днів для франківців та гостей міста працювали різні локації, серед яких Палац Потоцьких.

"Карпатський простір" – це той простір, який дарує нам вищі стандарти, які є у світовій музиці, культурі і мистецтві для одного з найкращих міст Європи  Івано-Франківська",  сказав Богдан Струтинський.

На території Палацу Потоцьких протягом трьох днів працювала дитяча локація, де проходили майстер-класи, виставки, розмістили арт-об’єкти та інсталяції. Також працювали ковалі

А вчора ввечері відбулася DJ-вечірка "Шалена паті у Потоцького на хаті", на якій організаторам вдалося зібрати 65 350 гривень. Ці кошти під час закриття фестивалю Богдан Струтинський передав міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу на реставрацію Палацу Потоцьких.

Мер привітав усіх із завершенням третього Міжнародного фестивалю мистецтв "Карпатський простір" та з Днем Івано-Франківська, а також подякував гостям міста.

Серед запрошених гостей міністр культури України Євген Нищук, який нагадав, що цьогорічний фестиваль "Карпатський простір" підтримали 18 країн. Він зазначив, що Івано-Франківськ – місто великих перспектив європейського співіснування.

"Це простір вільних, закоханих, драйвових, підірваних, прекрасних людей… Це простір людей, які хочуть жити під мирним небом. Хочуть бачити щасливе місто і свій край. Хочуть, щоб не гинули на Сході наші співвітчизники. Хочуть, щоб була робота, щоб ми могли себе реалізувати у цьому житті",  сказав Нищук.

По завершенню слів подяки від організаторів та гостей перед публікою виступили хедлайнери – швейцарський гурт "Kadebostany"

Нагадаємо, у день відкриття фестивалю "Карпатський простір" хедлайнером був гурт "Друга ріка". А вчора запалив публіку гучним концертом ТНМК .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: