fbpx

Органи соцзахисту у Франківську перевірять майже 40 тисяч одержувачів субсидій. ВІДЕО

Економіка 18:30, 31.01, 2017

Українці, які оформили субсидію для оплати комунальних послуг, тепер будуть змушені відзвітувати за кожну копійку власних доходів. І у тих випадках, коли дані про доходи не збігатимуться із офіційно поданою у деклараціях інформацію, – субсидію заберуть.

Майже 40 тисяч франківців отримують субсидії. Перевірка, звісно, буде, кажуть у департаменті соцполітики виконавчого комітету. Органи соціального захисту вже зараз збирають інформацію про доходи та майно. Утім, поки відсутній єдиний реєстр отримувачів пільг та субсидій по всій Україні, йдеться у сюжеті ОТБ "Галичина"

Мінфін отримав змогу легко визначити, чи приховала людина правду про власні доходи: для цього моніторять банківські рахунки громадян та дорогі покупки. Однак такого контролю поки не можуть здійснити працівники Мінсоцполітики.

Франківці не проти контролю за нарахуванням субсидій. Нарікають на заплутану систему нарахування та розбіжності у платіжках. Перевірятимуть не лише одержувачів субсидій, але й пенсіонерів та отримувачів соціальної допомоги.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: