fbpx

Ошукані у відділенні "Ощадбанку" мешканці Обертина просять допомоги в прокуратури і "Правого сектору"

Суспільство 16:15, 22.05, 2015

Майже дві сотні мешканців Обертина потерпіли від зловживань працівниці відділення "Ощадбанку", яка приймала в людей кошти, але на рахунки вони так і не потрапляли.

Як повідомляв КУРС, мільйонну аферу в Обертині Тлумацького району викрили ще в березні

Сьогодні, 22 травня, обкрадені жителі Обертина прийшли просити допомогу до обласного осередку "Правого сектору", передає Галицький кореспондент.  

Виявилось, що обертинців у "Правому секторі" не дуже й чекають. "Керівник вийшов, ви ж не сказали, на яку годину прийдете. Сідайте, чекайте", – запросила людей працівниця офісу Наталя. Через півгодини чекання обертинці почали перепитувати, коли прийде керівник. "Я дзвоню до Абраміва, він зайнятий, він в адміністрації",  відповіла Наталя. Найактивніша жінка порадилась із присутніми і вирішила листом надіслати на адресу "Правого сектору" колективне звернення з підписами.

Ошукані у відділенні "Ощадбанку" мешканці Обертина просять допомоги в прокуратури і "Правого сектору" 1

Після невдачі у "Правому секторі" обертинські вкладники "Ощадбанку" пішли в обласну прокуратуру. Там усіх чемно запросили у відділ звернень. Начальник відділу уважно прочитала колективне звернення і пішла радитись. Незабаром до людей прийшов начальник відділу нагляду за провадженнями Андрій Новосельський. Він повідомив, що наразі кримінальне провадження у цій справі триває і щонайпізніше в першій половині червня справу передадуть до суду.

"Ми зробимо все можливе, аби повернути вам вкрадені гроші. Перевіряємо також причетність керівництва обертинської філії "Ощадбанку" до цієї афери. Справу до суду передамо по декількох епізодах, які будуть доведені. Поки справу будуть розглядати у суді, ми розслідуватимемо її й надалі. Поки шукаємо майно аферистки. Якщо вам щось відомо, йдіть у міліцію і повідомляйте", – попросив Новосельський.

За словами прокурора, зараз працівниці банку оголошено про підозру. Як запобіжний захід їй обрано домашній арешт. Новосельський стверджує, що утримувати під вартою жінку поки що нема причини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: