fbpx

Основними інвесторами Івано-Франківська є офшорні компанії - статистика

Економіка 17:20, 16.05, 2014

З початку 2014 року у підприємства Івано-Франківська нерезиденти вклали 43,5 мільйона доларів США прямих іноземних інвестицій у вигляді акціонерного капіталу. Більшість інвесторів - нерезиденти Кіпру.

Обсяг внесених з початку інвестування в економіку міста прямих іноземних інвестицій станом на 1 квітня 2014 року становив 362,6 мільйона доларів. Це становить 43,6% загальнообласного показника. Обсяг інвестицій порівняно з початком 2014 року збільшився на 7,2%.

Пріоритетне місце в інвестуванні підприємств серед 46 країн світу належить країнам Європейського Союзу, якими забезпечено 88,4% обсягу вкладень. Основними з них виступають нерезиденти Кіпру, який є відомою в світі офшорною зоною.

Для іноземних інвесторів надалі привабливими залишаються підприємства промисловості, підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, будівельної діяльності, організації, що здійснюють операції з нерухомим майном.

За обсягами іноземного акціонерного капіталу підприємства обласного центру посіли перше місце серед міст та районів Прикарпаття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: