fbpx

ОТБ "Галичина" просить в облради понад 8 мільйонів на "покращення картинки"

Суспільство 10:36, 23.02, 2018

Івано-Франківська обласна рада розгляне рішення про "Програму розвитку та оновлення матеріально-технічного забезпечення ОТБ “Галичина”. Програма розрахована до 2022 року й передбачає додаткове фінансування каналу в сумі 8,28 мільйона гривень.

Програму розвитку ОТБ "Галичина" представив на засіданні постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова гендиректор каналу, депутат облради Ігор Дебенко.

Ігор Дебенко наголосив на потребі оновлення матеріально-технічного забезпечення телеканалу. 

Програма, за його словами, напрацьовувалася колективом телеканалу та погоджена редакційною радою телеканалу.

"Та техніка, та апаратура, яка є, – застарілі і не дозволяють побудувати той телеканал, який ми всі хочемо бачити. Ми напрацювали 10 заходів, що дозволять покращити якість картинки. Ми постійно організовуємо прямі трансляції подій, що відбуваються на території області, але телеканал не має власного автомобіля, щоб перевозити апаратуру для трансляції. Тому ми мусимо звертися до самих організаторів заходу чи обласної ради з проханням надати автомобіль…" – розповів Дебенко.

Також, за словами Дебенка, потрібно оновити відеокамери, комп’ютерну техніку, програмне забезпечення. Редакція хоче встановити у студії відеостіну, щоб відмовитися від застарілих декорацій.

Програма розвитку та оновлення матеріально-технічного забезпечення ОТБ "Галичина" розрахована до 2022 року. Її загальний кошторис 8,28 млн грн. З них цього року планують витратити 1,05 млн грн, 3,24 млн грн у 2019 році, 1,58 млн грн – у 2020-му, 1,5 млн грн  у 2021-му та 920 тис. грн – у 2022 році.

Депутатська комісія підтримала програму, остаточне рішення за обласною радою.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: